SULTANKÖY’DE SICAK ASFALTA BAŞLANDI

Marmara Ereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Sultanköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.
10.08.2018
278 kez okundu

Altyapıda kanalizasyon ve doğalgaz hattı çalışmaları tamamlanmak üzere olan mahallede başlayan sıcak asfalt çalışmaları mahalle sakinlerinin takdirini kazandı. Yıllarca kanalizasyon ve doğalgaz sıkıntısı çeken Sultanköy Mahallesi sakinleri yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Uyan’a teşekkürlerini ilettiler.
Mahallenin tüm sıkıntılarına çözüm üretildiğini dile getiren Başkan Uyan; “Sultanköy Mahallemizde Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ)’nin yürüttüğü kanalizasyon hattı çalışmalarının yüzde 90’ı tamamlandı. Altyapısı tamamlanan tüm sokaklarımızda yol yapım çalışmalarımız olacak. Daha önce başladığımız sathi kaplama asfalt çalışmalarımızın yanı sıra söz verdiğimiz gibi sıcak asfalt çalışmalarımıza belirttiğimiz tarihte başladık. Tüm mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.
Sultanköy Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde başlayan sıcak asfalt çalışmaları İstiklal Caddesi ve Millet Caddesi’nde devam edecek.

Beycan KORKMAZ