SONUNDA YAPTILAR

Gazetemiz DEVRİM’de yayınlanan ‘Bu Sokağı Kim Yapacak’ başlıklı haberimizin ardından harekete geçen yetkililer, bozuk olan sokakta onarım çalışmasını gerçekleştirdi.
11 01 2020
539 kez okundu

Kazımiye Mahallesi Şifa Sokak üzerinde yaklaşık bir haftadır onarılmayı bekleyen sokakta herhangi bir çalışmanın olmaması vatandaşları çileden çıkartmış, sokak üzerinde yaşayan vatandaşlar, “Bizim sokağı kim yapacak gerçekten merak ediyoruz. Yaklaşık bir haftadır bu şekilde bırakıp gittiler ve bir daha da gelen olmadı. Bilerek mi yapmıyorlar yoksa gerçekten unuttular mı çok merak ediyoruz. Bizler bunu asla hak etmiyoruz. Cadde ve sokaklarda ayırım mı var? Görüldüğü gibi yolun durumu oldukça kötü. Mahalleli olarak bozuk yolun acil bir şekilde onarılmasını bekliyoruz” şeklinde konuşmuştu.


HABERİMİZİN ARDINDAN HAREKETE GEÇTİLER
5 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan haberimizin ardından harekete geçen yetkililer, bozuk olan sokakta onarım çalışması başlatarak aynı gün içinde çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmaların ardından seslerini duyuran Gazetemiz DEVRİM’e teşekkür eden vatandaşlar, “Bir haftadır bozuk olan yolun haberlerde çıkmasının ardından iki gün içinde yapan hem yetkililere hem de DEVRİM Gazetesi Ailesine teşekkür ederiz. Geç de olsa sokağımızın eksik kalan kısmında çalışmalarını tamamladılar” diye konuştu.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600