SON BAŞVURU İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (TREDAŞ) ilkokul çağındaki çocuklara yönelik olarak düzenlediği ‘Aydınlık Bir Şehir’ temalı resim yarışmasına başvurular 25 Nisan’da sona eriyor.
19 04 2019
412 kez okundu

TREDAŞ’ın çocukların enerji tasarrufu kültürüyle yetişebilmesi için geçtiğimiz yıl ilk adımını attığı ‘Aydınlık Bir Şehir’ temalı resim yarışmasında başvuru süresi 25 Nisan’da sona eriyor. TREDAŞ bu yıl 2.’si düzenlenen ve Edirne, Tekirdağ, Kırklareli genelindeki resmi/özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik resim yarışmasıyla çocukları enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor. TREDAŞ, projeyle gelecek nesillerin büyüdüklerinde yaşadıkları alanın ve ülkemizin enerji tasarruflarına yön verebilmesi için farkındalık oluşturmayı hedefliyor. 
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLECEK
25 Mart’ta başlayan ve 25 Nisan’da son başvuruların yapılacağı yarışmaya katılan öğrenciler, enerji tasarrufunu anlattıkları eserlerini kendi okul müdürlüklerine teslim edecek. Okul müdürlükleri de eserleri posta ile TREDAŞ’a ulaştıracak. Yarışmaya başvuran eserler, TREDAŞ sorumluluğunda belirlenen jüri ve konunun uzmanları tarafından değerlendirilecek. Kazanan yarışmacılar, 7 Mayıs 2019 tarihinde www.tredas.com.tr adresinden duyurulacak. Dereceye giren çocuklara bisiklet, scooter ve tablet hediye edilecek. Ayrıca sergilenmeye değer eserlerden oluşan bir resim sergisi de açılacak.


Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600