SİZLERİN DESTEĞİ İLE ÇORLU BELEDİYESİNİ ALACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili’nin seçim bürosu açılışına katıldı.
15.03.2019
1021 kez okundu

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı olan Serkan Erçili’nin Cemaliye Mahallesi Dere Meydanı’nda bulunan seçim bürosu açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, meclis üyesi adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Düzenlenen açılışta konuşan Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili, “Projelerimi daha önce anlatmıştım. Kumluca Deremizin ıslah çalışmaları ile ilgili çok çalıştık ama maalesef Büyükşehir ve Çorlu Belediyesine yaptıramadık. Burası bizim başkanlığımız döneminde inşallah çok güzel ortama kavuşacak. Sizlerin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum.”dedi.
31 MART’TA CUMHUR İTTİFAKI BAYRAĞI TEKİRDAĞ’DA DALGALANACAK
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ise “Bizler gerçekten sizler gibi dava arkadaşlarımız olduğu için rabbimize şükrediyoruz. Cumhur İttifakı olarak sadece 82 milyonun değil, tüm mazlum milletin yanındayız. İnşallah bizler 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nın bayrağını Çorlu ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine asacağız.”dedi.
AYRIMSIZ ÖTEKİLEŞTİRME OLMADAN HİZMETE TALİBİZ
Seçim bürosu açılışı öncesi toplanan vatandaşlara seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, “Şuanda belediyecilik demek AK Parti demek. Şu anda bakın biz kimseyi ayrıştırmıyoruz, ötekileştirmiyoruz. Türkiye’de bir fotoğraf var şu anda milletimiz bu fotoğrafın farkında biz herkesin oyuna talibiz. Kim olursa olsun nereden olursa olsun hangi görüşe sahip olursa olsun Kürt’ü Türk’ü Laz’ı Çerkez’i, Zaza’sı, balkanı, göçmeni, Alevi’si Sünni’si tüm vatandaşlarımızın oyuna talibiz. Tüm vatandaşlarımıza da ayrımsız ötekileştirme olmadan hizmete talibiz. Emeklisi, işçisi, çiftçisi, esnafı, işvereni kim olursa olsun kadın erkek genç yaşlı engelli çocuğunuz herkesin ihtiyaç duyduğu talep ettiği beklenti içinde olduğu konuları masaya yatırıp çözebilmek daha ileriye götürebilmek adına önemli. 17 yıldır zaten yaptık. Devrim niteliğinde bunları daha bir ileri aşamaya götürebilmek için seçimsiz bir 4 buçuk sene Türkiye için bir fırsattır. Tekirdağ için bir fırsattır. Çorlu için bir fırsattır. Ben buradaki kalabalıktan görüyorum Çorlu bu fırsatı iyi değerlendirecek. Tekirdağ’da fırsatı çok iyi değerlendirecek.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili ve eşi Semra Uçkun Erçili, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş ve meclis üyesi adayları seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.


Tutku AKBAŞ