SİMPLE CAFE’NİN AÇILIŞI YAPILDI

Malkara Camiatik Mahallesi, Hürriyet Caddesi üzerinde (Eski Şadırvan) hizmete başlayan Simple Cafe için açılış töreni gerçekleştirdi.
10 11 2019
312 kez okundu

Açılışa, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ahmet Nazif Balcı, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, CHP İlçe Başkanı Hülya Ertan, belediye meclis üyeleri, STK başkanları ile temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Açılışta konuşan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Malkara’mıza yeni bir bakış açısı sağlayan Simple Cafe’nin açılışını gerçekleştireceğiz. Hemşehrilerimizin sosyal paylaşımlarının artacağı, birlikte vakit geçirebileceği ve birlikte geçirecekleri zamanlarda keyif alabilecekleri bir mekan olduğunu düşünüyorum. İşletme sahibine ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
KURDELE BİRLİKTE KESİLDİ
Yapılan konuşmanın ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler Simple Cafe’nin açılış kurdelesinin kesimini yaparak işletme sahibi Sevil Çetiner’e hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Açılışın ardından işletme sahibi tarafından açılışa katılanlara ikramlarda bulunuldu. 


Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600