ŞİMDİ DE CUMHURİYET PARKI

Çorlu Belediyesi tarafından yapılan ve daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi altına giren Cumhuriyet Parkı, ne yazık ki eski günlerini aratır oldu.

Çorlu Havuzlar Mahallesi’nde Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Çorlu’ya kazandırılan en büyük yeşil alan projelerinden biri olan Cumhuriyet Parkı’nın tuvaletlerinin hali içler acısı durumda. Çorlu Belediyesi tarafından yapılan ve bakımı Çorlu Belediyesi’ne ait olan Cumhuriyet Parkı’nda hijyen açısından son derece düzgün olan tuvaletler ne yazık ki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından beklenen ilgiyi görmüyor.  Musluklarda sabunluk kısımlarında sabunlukların yerlerinden çıkartılmış olması, kapı kollarının kırık olması son derece kötü bir görüntü diyen vatandaşlar, hijyen açısında da tuvaletlerin çok kötü olduğunu belirtti. Kırılmış olan tuvalet kapılarını tahta parçaları ile kapatarak kötü bir onarım çalışması yapıldığını da belirten vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Parkı’na gereken önemi göstermediklerini belirtti.

GÖLBAŞI PARKI DA AYNI DURUMDA
Gazetemiz DEVRİM’in 8 Temmuz 2017 tarihli sayısında “Gölbaşı Çöplüğe Döndü” haberinin üstünden geçen süre zarfında aynı görüntülerin de Cumhuriyet Parkı’nda yaşanması, akıllara Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çorlu’ya üvey evlat muamelesi yaptığını getiriyor.

Tutku AKBAŞ

Diğer Haberler

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Polis oto pazarlarını didik didik aradı

Tekirdağ’da faaliyet gösteren oto pazarına yönelik, polis ekipleri tarafından uygulama gerçekleştirildi. Uygulamada herhangi bir suç unsuruna rastlanılmadı.
TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

TARLA GÜNÜ DÜZENLENDİ

Ergene’de İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Oleik Ayçiçeği tanıtımı yapılıp, Tarla Günü düzenlendi.
8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 8.'si düzenlenen Çorlu Belediyesi Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali başladı.
TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

TEKİRDAĞ RAKISI TEKİRDAĞ’DA KALMALI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, MEY Tekirdağ İçki Fabrikası ve Şarköy İçki Fabrikası’nın son durumu ile Büyükşehir Belediyesi’nin güncel çalışmaları hakkında basın toplantısı gerç...
Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Akın akın dönüyorlar: Kuyruk 4 kilometre

Yıllık izinlerini memleketlerinde geçirip Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşadıkları bölgelere dönen gurbetçiler, Kapıkule’de 4 kilometre kuyruk oluşturdu. Sağanak yağışın altında Kapıkule’den çıkış y...
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster
FİRMA REHBERİ
Tekstil
Yapı - İnşaat