SGK TEKİRDAĞ HEYETİNDEN TSO’YA ZİYARET

Sosyal Güvenlik Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan ve beraberindeki il müdür yardımcıları ve merkez müdürleriyle birlikte, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti.
17 05 2019
326 kez okundu

İl Müdürü Fatma Derya Alan, “Sosyal Güvenlik Kurumunu paydaşlara tanıtmak, sosyal güvenlik reformunu anlatmak, sosyal güvenlik kavramının toplumumuzun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşlarımızı hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek, toplumda sosyal güvenlik bilinci oluşmasına katkı sağlamak amacıyla her yıl tüm yurtta 16 Mayıs’ı içeren hafta ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ olarak kutlanmaktadır. Sosyal Güvenlik Haftasının amacı paydaşlarımızı, toplumu sosyal güvenlik alanında bilinçlendirmek, kurumumuzca yürütülen faaliyetler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmektir” dedi.
KENDİNİ EN ÇOK GELEŞTİREN KURUM
Gerçekleştirdikleri ziyaret için heyete teşekkür eden Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Sosyal Güvenlik Kurumu Türkiye’de kendisini en çok geliştiren kurumlar arasında yer alıyor, eskiye kıyasla bu alanda çok hızlı bir ilerleme kaydedildi. Diğer yandan toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren sosyal güvenlik sistemine ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na, içerisinde bulunduğumuz bu hafta nedeniyle tüm tarafların sahip çıkacağına ve kurumun sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırıp, vatandaşların memnuniyetini kazanma yolunda gayretli ve özverili çalışma gösterdiğine inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta İl Müdürümüz Fatma Hanım nezdinde il ve ilçe müdürlüklerindeki kurum çalışanlarının ve vatandaşlarımızın Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.
Defne Tuğçe AYAZ

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600