SEVİMLİ DOSTLARA ZİYARET

Ergene’de özel bir inovasyon firması yetkilileri Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan sevimli dostları ziyaret etti.
22 01 2020
274 kez okundu

İnovasyon firması yetkilileri Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gerçekleştirmiş olduğu ziyarette hayvan bakımı, beslenme ve barınak işleyişi hakkında Ergene Belediyesi Veteriner hekimi Ahmet Sezer tarafından bilgilendirildi.
Ergene Belediyesi Hayvan Barınağında mini bir tur gerçekleştiren firma yetkilileri daha sonra sokak hayvanları doğal beslenme alanına giderek sevimli dostlarını beslediler. Önümüzeki günlerde hayvan kulübelerine yapılacak olan boyama etkinliğine de davet edilen hayvansever dostlar seve seve bu etkinliğe katılacaklarını belirterek yapılacak olan yeni projelerde de yer almak istediklerini belirttiler.

SOKAK HAYVANLARINA YÖNELİK HİZMETLER DEVAM EDECEK
“Hayvan sevgisi insandaki merhamet, yardımlaşma ve iyilikseverlik gibi duyguları geliştiren özel duygulardır” diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediye Başkanlığı olarak çalışmalar kapsamında sokak hayvanlarının barınak ihtiyaçlarından beslenme ve su odaklarına kadar pek çok alanda hizmetlerimiz devam ediyor. Sosyal sorumluluk projelerimizle çok sayıda hayvan severin desteğiyle sokak hayvanlarına yönelik projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.
Ahmet can AYDIN


 

 

 

Whatsapp
google_160x600