SEVGİ SOFRALARI KURULMAYA DEVAM EDİYOR

Mübarek Ramazan ayında Ergene Belediyesi tarafından kurulan sevgi sofralarının önceki akşam durağı Esenler Mahallesi oldu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Esenler Mahallesi’nde vatandaşlar ile birlikte orucunu açtı.
15 05 2019
299 kez okundu

Ergene Belediyesi’nin organizasyonu ile ilçedeki sanayici ve iş adamlarının katkılarıyla Ramazan ayı boyunca 17 mahallede uygulamaya konan sevgi sofraları önceki akşam Esenler Mahallesi’nde kuruldu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Esenler Mahallesi sakinleri ile sevgi sofralarında bir araya gelerek orucunu açtı. Yüksel vatandaşlar ile yakından ilgilenerek hoş sohbetlerde bulundu. Ramazan ayında Ergene’de mahallelerde kurulan olan iftar sofralarında Ramazan ayının sevincini, mutluluğunu, beraberliğini bir arada geçirdiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Paylaşmak ayı olan Mübarek Ramazan ayında vatandaşımızla aynı sofralarda yemeğimizi paylaşıyoruz. Birlik, beraberlik ayı olan Ramazan ayında halkımızla, vatandaşımızla iç içeyiz” dedi.
Düzenlenen iftar programları kapsamında manevi duyguların en derin şekilde yaşandığı Ergene’de vatandaşlar sevgi sofralarına yoğun ilgi gösteriyor.


Defne Tuğçe AYAZ

Whatsapp
google_160x600