ŞENTOP’TAN ÇORLU’YA ÇIKARMA

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, Çorlu’da yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.
09.06.2018
715 kez okundu

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri kapsamında Çorlu’yu karış karış gezerek Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi. AK Parti Çorlu İlçe Binası önünde AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şentop, Atatürk Meydanı’nda bulunan seçim standını ziyaret etti. Daha sonra cadde üzerinde esnaf ile de bir araya gelen Şentop, seçimlerde partisine destek beklediğini belirtti.
Esnaf gezisi ve ziyaretlerinin ardından Şentop, Vanlı ve Erzurumlu iş adamları ile bir araya gelerek, ülkenin gelişiminde katkıda bulundukları için teşekkür etti. Şentop, daha sonra mahalle başkanları ile bir araya geldi ve programını Süleymanpaşa’da tamamladı.

Tutku AKBAŞ