SEÇMENLERİ KAPI KAPI GEZECEĞİZ

AK Parti Malkara İlçe Mahalle Danışma Meclis toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.
16.10.2017
309 kez okundu

Halk Eğitimi Merkezi salonunda yapılan Mahalle Danışma Toplantısı’nda salon tamamen dolarken, toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ercan Üçel, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Tekirdağ İl Yönetim kurulu üyeleri Murat Özaydın, Hüseyin Öztekin, AK Parti Malkara Kadın Kolları Başkanı Vildan Özaslan, AK Parti Belediye Meclis üyeleri Uğur Eker, Selma Şentürk, Hasan Efe, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.
İl Başkan Yardımcısı Ercan Üçel başkanlığındaki Divan Heyetine; Uğur Eker, Recep Kartay, Salih Dinç ve Figen Ceylan seçildi.
SORUNLARINIZI BİZE İLETİN
İlçe Mahalle Meclis toplantısında yaptığı konuşmada, hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu dile getiren AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk; “Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bize seçimi kazandıracak olan siz mahalle başkanlarımızsınız. Mahallelerinizin sorunlarını bizlere taşımanızı istiyoruz. Burası bizim Aile meclisimiz sizler de mahallelerimizin en yetkili kişilerisiniz. Kırsal oylar bizler için çok önemli. AK Parti siyasetini her bölgeye taşıyacağız. Önümüzde 2019 seçimleri var. Yürüttüğümüz çalışmalarımızla seçime sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
YÜKÜMÜZ AĞIR
AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı ve İl Seçim İşleri Başkanı Ercan Üçel de konuşmasında; “Mahallelerde tanıtım kartları oluşturacağız. Mahallelerimizin sorunları belirlenecek. Seçmenleri kapı kapı gezeceğiz. Yükümüz ağır. Sorumluluğumuzu biliyoruz. Amacımız çözüm üretmektedir. Büyükşehir Belediyesini ve ilimizdeki tüm ilçe belediye başkanlıklarını kazanmak istiyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.
Toplantıda söz alan mahalle yöneticileri beklentilerini ve sorunlarını dile getirerek, halkla ilişkileri daha üst seviyeye çıkaracaklarını belirttiler.
Önder TABAK

 

 

 

 

 

 

 

            

Firma Rehberi