SARIEROĞLU ERGENE’DE

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu AK Parti Ergene İlçe Teşkilatını ziyarette bulundu.
15.03.2019
307 kez okundu

Ardından Sarıeroğlu, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, İlçe Başkanı Av. Cem Karaca, Cumhur İttifakı AK Parti Ergene Belediye Başkan Adayı Hamdi Sarıer, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinden oluşan kalabalık grupla iki fabrika ziyaret ettiler. Bu sürpriz ziyaret fabrika çalışanları tarafından memnuniyetle karşılandı. Fabrikada çalışan işçilerin sorun ve taleplerini dinleyen Jülide Sarıeroğlu ve teşkilat mensupları ardından ilçe teşkilatına döndü.
Teşkilat mensuplarıyla toplantı yapan Sarıeroğlu Ergene'deki teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Teşkilatın çalışmalarından oldukça memnun kaldı.
CHP'den AK Parti'ye geçen Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Menderes Yıldız'a parti rozeti takan Jülide Sarıeroğlu ilk rozetini Ergene'de taktığını açıkladı.
Jülide Sarıeroğlu'nun ayrılmasından sonra çalışmalarına devam eden Hamdi Sarıer ve teşkilat mensupları akşam saatlerinde 6 ev ziyareti yaparak günü tamamladı.


Tutku AKBAŞ