SANAYİDE BOZUK YOLLAR ONARILDI

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi içerisinde yer alan bozuk yollar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından onarıldı.
02 07 2020
285 kez okundu

Gazetemiz DEVRİM’de yer alan ‘Yağış Olmamasına Rağmen Sanayi Sitesi Göle Döndü’ başlıklı haberimizin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi harekete geçti. Yağış olmamasına rağmen göle dönen yola hem vatandaşlar hem de esnaf sert tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Çorlu’da havanın yağışlı olmamasına rağmen sanayi sitesi içerisindeki tüm yollar göle dönmüş durumda. Bu sular nereden geliyor? Öyle bozuk ve çukurlu bir zemin sanayi sitesine ve en başta Çorlu’ya yakışmıyor. Buraya sağlam giren araba bozuk çıkar. Özellikle hava karardıktan sonra aydınlatmalarında yetersiz olmasından dolayı çukurları göremiyoruz. Araçlarımızın lastiklerine ya da yürüyen aksamı zarar görüyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hiç olmazsa bir çalışma yaparak sıkıntıyı gidersin” dedi.
VATANDAŞIN SESİNİ DUYDULAR
Yayınlanan haberin ardından harekete geçen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bozuk olan yolların onarımını gerçekleştirdi. Sanayi esnafı ve vatandaşlar, çalışmaları gerçekleştiren ekiplere emeklerinden dolayı teşekkür etti.Tutku AKBAŞ

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600