ŞAMPİYON GAZİBEYSPOR

Malkara ilçesinde düzenlenen Şehit Ömer Halisdemir Halı Saha Futbol Turnuvası Final maçında rakibini deviren Gazibey takımı şampiyonluğa uzandı.
10.08.2019
369 kez okundu

Malkara Belde Kent Halı Sahasında gerçekleştirilen kupa törenine, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Muhtarlar ve çok sayıda sporsever katıldı.
Şehit Ömer Halisdemir Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Gazibeyspor ile Şaban Şenol takımlarının karşı karşıya geldiği final maçının normal süresi berabere tamamlandı. Nefes kesen final müsabakasını penaltı atışları sonucunda Gazibey Spor kazanarak Şehit Ömer Halisdemir Halı Saha Futbol Turnuvası şampiyonu oldu.
Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer ve AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk final müsabakasını takip ederek, turnuvaya katılan sporcuları tebrik etti.
DERECEYE GİRENLERE KUPALARI VERİLDİ
Final müsabakası sonrası yapılan kupa töreninde Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer birinci olan Gazibey Spor takımı sporcularına şampiyonluk kupası ile madalyalarını, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ise turnuvada ikinci olan Şaban Şenol takımı sporcularına ikincilik kupası ile madalyalarını takdim ettiler.
Öte yandan Doğanköy takımı ise karşılaştığı Sağlamtaşspor’u yenerek, turnuva Üçüncülüğü elde etti.


Hüseyin TAYYAR