SAĞLIKTA KALİTEYİ YUKARILARA TAŞIDIK

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Kurumsal İletişim ve Tanıtım Pazarlama Uzmanları Kübra Işık ve D. Burçin Biçer, gazetemiz Devrim’i ziyaret ederek hastanelerinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
30.12.2017
2154 kez okundu

Özel Çerkezköy İrmet Hospital Kurumsal İletişim ve Tanıtım Pazarlama Uzmanları Kübra Işık ve D. Burçin Biçer, gazetemiz Devrim’e gerçekleştirdikleri ziyarette Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hülya Mert’e İrmet Hospital’in çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.
Kurumsal İletişim ve Tanıtım Pazarlama Uzmanı Kübra Işık, İrmet Hospital olarak insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edindiklerini dile getirerek “2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulduk. 2014 yılından beri ise seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşım, tıbbi alt yapı ve teknoloji ile ‘İrmet Hospital’ adıyla yeni yerinde hizmet vermeye başladık” ifadelerine yer verdi. Kurumsal İletişim ve Tanıtım Pazarlama Uzmanı D. Burçin Biçer de, Çerkezköy’deki 58’i yoğun bakım 149 yataklı hastane binalarında uzman hekim kadrosu ile 14 yıldır, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti verdiklerini belirtti. Biçer “Trakya’yı teknolojinin getirdiği avantajlar ile buluşturup, sağlıkta kaliteyi yukarılara taşıdık” dedi.
İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Gerçekleşen ziyarette Özel Çerkezköy İrmet Hospital ile Devrim A.Ş. arasında indirim protokolü imzalandı. Bu protokol kapsamında Devrim A.Ş. çalışanları ve aileleri indirimden yararlanabilecek. Ziyarette Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Hülya Mert gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler getirerek, Özel Çerkezköy İrmet Hospital’e çalışmalarında başarılar diledi.
Şerife YILDIZ