SAĞLAMTAŞ SPOR YÖNETİMİNDEN STADYUM ÇAĞRISI

Tekirdağ Süper Amatör Liginde heyecan sürüyor. Tekirdağ Süper Amatör Ligi, 6 Ekim 2019 Pazar Günü saat 15.30’da Malkara 14 Kasım Stadında oynanan Sağlamtaşspor – Muratlı Belediyespor karşılaşması 0 – 0 eşitlikle sona erdi.
07 10 2019
891 kez okundu

Geçtiğimiz Pazar günü Malkara 14 Kasım Stadında oynanan maç sonrası DEVRİM’e açıklamada bulunan Sağlamtaş Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Metin Bayraktar; “Stadyumumuzun bir an önce tamamen yenilenmesini ve futbol tutkunu olan mahallemize yakışır modern bir hale gelmesini istiyoruz” dedi.
Sağlamtaş Stadyumunun komple yenilenmesini istediklerini dile getiren Yönetim Kurulu üyesi Metin Bayraktar, “0 – 0 biten mücadelede her iki takım birer puana razı olmuştur. Sağlamtaş Spor, Süper Amatör Lig’de en küçük yeri temsil eden mütevazi bir takımdır. Mücadele etmeye çalıştığımız Spor kulüplerinin çoğu (Saray Belediyespor, Marmara Ereğlisi Belediyespor, Şarköyspor, Kapaklıspor, Çorluspor 1947 vb. kulüpler) bizden daha fazla maddi imkanlara sahiptirler.
‘BURS DESTEĞİ SAĞLANMALIDIR’
Bu konuda, Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul başta olmak üzere, çok değerli Malkara’lı İşadamlarımızdan bizlere sahip çıkmalarını istiyoruz. Üzülerek söylüyorum ki maalesef bu konuda destek göremediğimizi belirtmek isterim. Takım oyuncularımızın çoğu üniversite öğrencisi olup, en azından bu kardeşlerimizin ufak tefek okul ihtiyaçlarını bir nebze olsun gidermek için burs verebilirler. Bu konuda yardım eli uzatılabilir. Bizim amacımız, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan kurtulup, onları kahvehanelerden ve alkolden uzak tutup spor yapmalarını sağlamaktır. Bunun için, mücadele etmeye çalıştığımız en az nüfusa sahip Sağlamtaş Mahallesi takımımıza maddi anlamda destek vermelerini bekliyoruz. Ligimizde yer alan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
KENDİ EVİMİZDE OYNAMAK İSTİYORUZ
Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Sağlamtaş Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Metin Bayraktar, mahalle stadyumunun bir an önce yenilenmesini istediklerini belirterek, “Artık maçlarımızı kendi evimizde oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.


Hüseyin TAYYAR – Önder TABAK

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600