SAADET’TEN GAZETEMİZE ZİYARET

Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Güçlü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyaret gerçekleştirdi.
10.01.2019
343 kez okundu

Çorlu’da Saadet Partisi’nden bir başkan aday adayı daha açıklandı. SP Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan konuyla alakalı olarak, “Saadet Partimizin Türkiye sathında tüm il, ilçe, beldelerde olduğu gibi Çorlu'da da Belediye Başkan adayı olacaktır.
Teşkilâtımızda online temayül yapıldı. Üyelerimiz aday teklifleri yaptı. Üye tesbit komisyonumuz da konu üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyor. Tabiki bu arada başvurular değerlendiriliyor. Mühendis Fatih Güçlü Bey’in de aday adaylığı başvurusu sisteme girildi” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Adaylık başvurusu ardından çalışmalarına başlayan Fatih Üner 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şerife Yıldız ve Muhabirimiz Onur Şeker’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette gazeteciler gününü kutlayan Üner, aynı zamanda gündemi değerlendirdi ve projelerinden bahsetti.
Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Muhabirimiz Onur Şeker de gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkan Aday Adayı Üner’e çalışmalarında başarılar diledi.


Onur ŞEKER