SAADETLİ ADAYDAN DEVRİM’E ZİYARET

Saadet Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethi Pehlivan, Malkara Belediye Başkan Adayı Enes Kiremitçi, Malkara İlçe Başkanı Adem Erdoğan ve partilileri ile birlikte Devrim Gazetesi Malkara Bürosunu ziyaret etti.
16.03.2019
261 kez okundu

Belediyecilik denildiğinde akla milli görüş belediyeciliği geldiğini belirten Saadet Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethi Pehlivan; “Seçim bir hizmet yarışıdır. Ben ve ekibim Saadet Partisi’nden bu yarışa çıkmış oldum. İnşallah seçim sürecine kadar Tekirdağ’daki bütün halkımızın elini sıkacağız, gönlüne dokunacağız. Bütün kesimlere ürettiğimiz kayda değer projelerimiz var. Belediyecilik dediğimizde milli görüş belediyeciliği akla gelir” diye konuştu.
Şu an ülkemizin gelmiş olduğu durumda özellikle mali sıkıntıların ön plana geldiğini belirten Pehlivan, “Tarım ve hayvancılığın bittiği, dar gelirli ailelerin zor duruma düştüğü bir süreçten geçiyoruz. Yerel belediyecilik ne kadar önemli yapacağımız bütün projelerde özellikle alt kesimi de ciddi oranda ilgilendirecek, onların hayatını kolaylaştıracak, daha refah bir alanda yaşayacakları alan oluşturacak hizmet projelerimiz olacak. Bu vesile ile Tekirdağlı kardeşlerimizin desteklerini talep edeceğiz” ifadelerini kullandı.
SEÇİMİN KAZANANI TEKİRDAĞLILAR OLACAK
Aday Pehlivan, “Bugüne kadar Tekirdağ milli görüş belediyeciliği ile tanışmadı bundan sonra ilk olacak. Bu seçimi kazanacağımıza inanıyorum. Onun için çalışacağız. Seçime girmek için girmiş bir parti değiliz. Bu milletin, Tekirdağ’ın ülkenin bize ihtiyacı var. Bunu daha çok farkındayız. Bütün çalışmaları da bu eksen üzerine yürüteceğiz. 1 Nisan’da inşallah seçimin kazananı Tekirdağlılar olacak. Tekirdağlı kardeşlerimizden biraz düşünmelerini, geçmiş tarihe bakmalarını, vaatlerimizi görmelerini kendilerinden biri olarak desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.
MUTLU FERT, HUZURLU AİLE VE GÜVENLİ SOKAK
“Ana temamız adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı” diyerek sözlerine devam eden Pehlivan; “Seçimler için bütün kesimleri ilgilendirecek projeler için çalışıyoruz. Fakat 31 Mart yerel seçimlerinde özellikle Saadet Partisi olarak öne çıkardığımız temel prensiplerimiz var. Bunların başında da adalet, hoşgörü, şeffaflık var. Biz belediyeyi aşkla yöneteceğiz. Ana temamız adil ve şeffaf bir yönetim. Herkesin eşit paylaştığı, kalkınmanın öncelikli olduğu bir anlayış ile yönetmiş olacağız. Belediye şeffaf ve adil bir yapı oluşumudur. Bin 389 il ve ilçede olmak üzere ülkemizin tamamında belediye başkan adayımız mevcuttur. 82 milyon insanı kucaklayan ve hizmet sorununu çözecek tek parti Saadet Partisi’dir. Türkiye’nin tamamına ancak biz hizmet yaparız. Amacımız mutlu fert, huzurlu aile ve güvenli sokak” şeklinde konuştu.


Erdi KURU