Roman Dernekleri bir arada

Trakya Roman Dernekleri Platformu’nun Bölge Toplantısına katılan 19 Roman Derneği yöneticilerine Keşan Belediyesi tarafından bir öğle yemeği verildi.

Sözbir Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Trakya Roman Dernekleri Platformu Dönem Sözcüsü Ayvaz Yalaza, Yenimescit Mahalle Muhtarı Fikret Kantar, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar ile Trakya’daki 19 Roman Derneği yöneticileri katıldılar.
TEŞEKKÜR ETTİ
Yalaza, kendilerine bu yemeği, düzenleyen ancak Keşan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Mali Genel Kurulu’na katılması nedeniyle yemeğe gelemeyen Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a Trakya Roman Dernekleri Platformu adına teşekkür etti.
DEVRİM

 

 

Diğer Haberler

Söz meclisten içeri

Söz meclisten içeri

Kırklareli Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında "Söz Meclisten İçeri" tiyatro oyunu sahnelendi. Oyunda, adalet sistemi, üniversiteler ve fikir özgürlüğü konuları işlendi.
Müzikseverlere unutulmaz konser

Müzikseverlere unutulmaz konser

Trakya Oda Orkestrası, geniş bir repertuvar ile dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Dinleyicilerin tebriklerini kabul eden Şef Alper Çam katılımdan oldukça memnun olduklarını belirtti....
Kent için daha çok çalışacağız

Kent için daha çok çalışacağız

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı tarafından belediye başkanı seçilmesinin ardından bir yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ödüle doymuyor.
Bin günde bin eser projesi

Bin günde bin eser projesi

Kırklareli Belediyesi’nin hazırladığı 'Bin Günde Bin Eser' projesi Tarihi Kentler Birliği tarafından kabul edildi. Başkan Kesimoğlu, proje ile tarihi eserlerin gelecek nesillere aktarılacağını belirtt...
50. Sanat yılı kutlaması

50. Sanat yılı kutlaması

Sinemerkez Akademi Genel Müdürü Ali Murat Güven ve Edirneli sinema sanatçısı Levent Çakır, Vali Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster
FİRMA REHBERİ
İç Mimarlık - Dekorasyon
Yapı - İnşaat