REYAP ÜÇÜNCÜ HASTANESİNİ BODRUM’DA KURUYOR

Özel Çorlu Reyap Hastanesi, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ sebebi ile ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
15 01 2020
2614 kez okundu

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Özel Çorlu Reyap Hastanesi yönetimi, ilçede görev yapan basın mensupları ile düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıya katılan tüm basın mensuplarına teşekkür eden Özel Çorlu Reyap Hastanesi Başhekim Yardımcısı İbrahim Oktay, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak hastane çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Oktay, “Gerçekten 7 gün 24 saat hava şartları ne olursa olsun yaptığınız özverili meslekten dolayı sizleri de kendimize benzetiyoruz. Bu hizmeti Çorlu’ya sunduğunuz için sizlere Özel Çorlu Reyap Hastanesi olarak teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Ümit ediyoruz ki 2020 yılı hepimiz için güzel, başarılı bir yıl olur. Bizler de 9. yılımızı dolu dolu yaşadık. Kadromuzu büyüterek güzel işler yapmaya çalıştık. Geçen yıl İstanbul’da Reyap Hastanesi açtık ve iki hastanemiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımız devam ediyor. Orada kazandırdığımız tüm imkanları Çorlu’ya da kazandırdık. Yüksel ailesi Çorlu’ya ve bölgemize en iyi hizmeti sunmak için çaba harcıyor. Şimdi de yeni bir projemiz daha var. Muğla Bodrum’da hastane çalışmamız başladı. Ruhsatımızı aldık ve 2021 yılında da Bodrum’da üçüncü hastanemiz ile hizmete gireceğiz. Şu anda 56 hekim hastanemizde mevcut. Bunların 11 tanesi Profesör, 2 tanesi Doçent ve 11 tanesi de Yardımcı Doçent olmak üzere akademik kadromuz var. Rumeli Üniversitesi ile de çalışmalarımız sürüyor. Orada da akademisyen hocalarımızın akademik kariyerleri devam ediyor.  Türkiye genelinde 5 yıldır ciddi yabancı hasta kabulü var. Ülkemiz sağlık hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlarla birçok ülkeden rağbet görüyor. Trakya’da da sağlık turizmine Reyap Ailesi olarak katkı sunmak için aktif rol alıyoruz. Ciddi rakamlara ulaştık bu konuda ve ülkemize de döviz kazandırıyoruz. Geçen yıl yapılan kalite değerlendirmesinde de 98 üzerinde puan aldık. İki hastanemizi de bu yıl içinde Sağlık Bakanlığı tarafından Avrupa ve Amerika’da bulunan hastaneler statüsünde akredite olacağız. Bu da Çorlu’muz için gurur kaynağı” diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Özel Çorlu Reyap Hastanesi’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile düzenlemiş olduğu kahvaltıdan son derece memnun olduklarını ifade eden basın mensupları, hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür etti.


Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600