PROJELERİNİ ANKARA’DA SERGİLEYECEK

Ergene Belediyesi Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 15-16 Ocak tarihlerinde Ankara’da Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ne katılarak Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulama Yarışması’nda yer alacak.
14 01 2020
307 kez okundu

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İle Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde 15-16 Ocak’ta ATO Uluslararası Kongre ve Fuar merkezinde düzenlenecek etkinliğe katılacak olan Ergene Belediyesi etkinlikte yapılacak olan Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulama yarışmasında ‘Akıllı Havam ve Suyumdan Haberim Var’ projesi ile boy gösterecek. Türkiye’den 500 Belediyenin yer alacağı yarışmada Ergene Belediyesi hazırlamış olduğu projesine çok güveniyor. Yarışmada dereceye giren belediyelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödülleri takdim edilecek.
‘Akıllı Havam ve Suyumdan Haberim Var’ projenin amacı hava ve suyun kalitesinin anlık olarak izlenmesi olduğu belirtilirken, projenin doğrudan çevre olmak üzere sağlık, tarım, turizm, iletişim, bilgi teknolojileri alanlarında hizmet edeceği vurgulandı.
ADINDAN SÖZ ETTİRECEK
Yenilikçi fikirler geliştirerek Tekirdağ bölgesinde büyük hizmetlerin ve projelerin altına imzasını atan Ergene Belediyesi ‘Akıllı Havam ve Suyumdan Haberim Var’ projesi ile Ankara’da şimdide adından söz ettirecek.


Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600