Polis Gücü emin adımlarla ilerliyor

Sahalarda emin adımlarla ilerleyen Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü, Tekirdağ Polis Evi’nde bir değerlendirme toplantısı yaptı.
04.12.2013
1020 kez okundu

Toplantıya Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz başta olmak üzere, Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Bozkurt, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Yardımcısı Abdulkerim Kasap, Tekirdağ Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Önbey, Türkiye Taekwondo Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Ertan Dinç, Kulüp Yöneticileri Selim Yıldız, Cevdet Bulut, Nimet Ağca, Hacı Turut,  Burhan Karataban ve Ercan Geyik katıldılar.

KULÜP ÜYELERİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kulüp Basın Sözcüsü Selim Yıldız, Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü’nün yaptığı faaliyetler ve kulübün misyonu hakkında bilgiler verdi. Taekwondo ve Judo branşlarında faaliyet gösteren kulübün kurulmasında büyük katkısı olan Emniyet Müdürü Ali Yılmaz yaptığı konuşmada, kulübün kısa sürede Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı 58 sporcuya ulaştığını, il ve ilçeler bazında birçok madalya aldığını, kulübe kayıt yaptıran sporcu sayısının da her geçen gün arttığını, başta çocuk ve gençler olmak üzere her kesimden insanlara yönelik hizmet için kulübün çaba sarf ettiğine dikkat çekti.
 
TATLISU’YA VEDA PLAKETİ

Programda Tekirdağ Polis Spor Gücü Kulübü’ne desteklerini esirmeyen Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Ali Osman Tatlısu’ya, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz tarafından veda plaketi verildi. Program sonunda kulübe katkı sağlayanlara çeşitli hediyeler takdim edilirken emeği geçen herkese teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz Tekirdağ Polis Gücü Spor Kulübü’ne başarılarının devamını diledi.

Uğur ADUTALP