PLAYOFF GRUPLARINDA İKİNCİ MAÇLAR OYNANDI

Ergene ilçesini 1. Amatör Playoff gruplarında temsil eden Ahimehmet Gençlik Spor, Vakıflar Güvenspor ve Misinlispor 2. hafta maçlarını oynadı.
14.02.2019
380 kez okundu

Tekirdağ 1. Amatör Ligi B Grubu’nu birinci tamamlayan Vakıflar Güvenspor ve ikinci sırada tamamlayan Misinlispor ile Tekirdağ 1. Amatör Ligi C Grubu’nu birinci tamamlayan Ahimehmet Gençlik Spor bir üst lige çıkmak adına 1. Amatör Playoff gruplarına yükseldi. Çerkezmüsellim Spor Kulübü, Kızılpınarspor ve Şarköyspor kulüplerinin de içinde yer aldığı 1. Amatör Playoff grubunda ikinci hafta maçları oynandı.
Ergene temsilcisi Vakıflar Güvenspor playoff gruplarındaki ikinci maçında Şarköyspor’a 3-0 yenilerek ilk mağlubiyetini aldı. Bir diğer Ergene temsilcisi Ahımehmet Gençlikspor ise Kızılpınarspor’u 2-1 yenerken gruptaki son temsilci Misinlispor da Çerkezmüsellim Spor Kulübü’nü 5-1 yendi.
1. Amatör Playoff grubunda üçüncü hafta müsabakalarında Ahimehmet Gençlik Spor  Vakıflar Güvenspor ile karşılaşacak, Misinlispor ise Kızılpınarspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.


Onur ŞEKER