PATATESLER YOLA SAÇILDI: 1 YARALI

Çorlu ile Tekirdağ arasındaki karayolunda meydana gelen trafik kazasında kamyonet sürücüsü yaralanırken patatesler yola saçıldı.
04 08 2020
686 kez okundu

Çorlu ile Tekirdağ karayolunun 10. kilometresinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında patates yüklü kamyonet devrildi. Devrilen kamyonetin sürücüsü hafif şekilde yaralanırken patatesler yola saçıldı.

Tekirdağ’dan Çorlu istikametine gelen Vehbi Ö. idaresindeki 59 DG 463 plakalı kamyonet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı. Takla atan kamyonette çuvallar halinde yüklü olan patatesler yola saçılırken meydana gelen kaza nedeniyle de yol kenarında bulunan kuru otlar alev aldı.
Yoldan geçen sürücülerin polis, itfaiye ve 112’den yardım istemesinin ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yol kenarında tutuşan otlar söndürüldü. Ambulans tarafından hafif şekilde yaralı olan sürücü Vehbi Ö. ayakta tedavi edildi.
Kaza nedeniyle trafik akışı yaklaşık 1 saat tek şeritten sağlanırken polis ve jandarma ekipleri tarafından kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600