ÖZİKİZ 4. ŞUBESİNİ ÇORLU’YA KAZANDIRDI

Çorlu’da daha önce 3 şubesi ile hizmet veren Özikiz Kasap Et ve Tavuk Ürünleri, 4. şubesini açarak Çorlu halkına hizmet vermeye devam ediyor.
23 01 2020
1022 kez okundu

2001 yılında Reşadiye Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi Santral mevkiinde hizmet vermeye başlayan Özikiz Kasap Et ve Tavuk Ürünleri, 4. Şubesini de Çorlu’ya kazandırarak Çorlu halkına hizmet vermeye devam ediyor. Şeyhsinan Mahallesi Özgürler Caddesi B Blok No:34 üzerinde yapılan açılışa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Geçmiş Dönem MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, MHP Çorlu İlçe Başkanı İlhan Ermeydan, Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nigar Alemdar Yetkin ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende konuşan Özikiz Kasap et ve Tavuk Ürünleri işletmecisi Furkan Biçer, “Özikiz Kasap Et ve Tavuk ürünleri olarak 2001 yılında Reşadiye Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi Santral mevkiinde hizmete başladık. 2015 yılında Muhittin Mahallesi Çetin Emeç Bulvarında 2. şubemizi, 2017 yılında Alipaşa Mahallesi 18 Mart Caddesi’nde 3. şubemizi ve bugünde Şeyhsinan Mahallesi Özgürler Caddesi’nde 4. şubenin açılmasının coşkusunu sizlerle paylaşıyoruz. Kalitenin ve tazeliğin öncüsü olan Özikiz Kasap Et ve Tavuk ürünleri olarak her zaman güvenilir olup sizlere en layık şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ
Düzenlenen açılış törenine katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt da Çorlu’ya yeni şubelerini kazandıran Biçer’e teşekkür ederek yeni iş yerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Tutku AKBAŞ

 

Whatsapp
google_160x600