OSMAN TUNCA YENİDEN ADAY

S.S. Çorlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 18 Şubat 2018 Pazar yapacağı genel kurulda Osman Tunca yeniden başlan adaylığını açıkladı.
05.02.2018
2743 kez okundu

18 Şubat 2018 Pazar günü yapılacak olan S.S. Çorlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin mevcut başkanı Osman Tunca, düzenlediği basın toplantısı ile yeniden başkan adaylığını açıkladı. Emlak Konutları’nda bulunan Shiva Restaurant’ta düzenlenen toplantıda Tunca, “Yapacağımız olağan genel kurulumuzun öncelikle kooperatifimize, ortaklarımıza ve bölgemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Çalışmalarımız sırasında şahsıma ve yönetim kurulumuz adına bir takım karalama kampanyaları yapıldığını da görmekteyiz. Herkes kendine yakışanı yapar diyoruz ve 18 Şubat’ta yapacağımız genel kurul hazırlıklarına, yönetim kurulumuzla birlikte devam ediyoruz. 2017 yıl sonu itibariyle plasman miktarımız 54 milyon TL’ye ulaşmış bulunmaktadır. Kooperatifimiz 200 bin TL’ye varan kredilerinize kefalet etmektedir. Ayrıca 500 bin TL’ye kadar iş yeri edindirme ve taşıt edindirme kredilerine de kefalet etmekteyiz. Çorlu Kooperatifi geçtiğimiz yıl da Genel Merkez’imiz tarafından istikrarlı büyüme kaydeden kooperatifler arasına girebilmeyi başarmıştır. Muhakkak ki başarı, uyumlu bir ekip çalışması ile oluşmaktadır. Bu vesile ile başta Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimize, Çorlu HalkBank Şube Müdürü Sayın Metin Sonugelen ve personeli Sevim Atik Uğur’a da teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ YÖNETİM ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU
Osman Tunca başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda Atilla Gülşen, Nazmi Çolak, İlker Özgür ve Behçet Yavumen yer alıyor. Yedek üyeler ise, Mert Altınay, Sezgin Atabey, Uğur Çalım, Ersin Akdağ ve Samet Öztürk’ten oluştu. Denetim Kurulu asil üyelerMuzaffer Demirel ve Recep Şaşmaz olurken, yedek üyeler ise, Recep Abanık ve Mustafa Sonuvar oldu.
Tutku AKBAŞ