ONURSAL BAŞKANLIK!

03.07.2018
2330 kez okundu
zafer.alpaslan@devrim.com.tr

Geçen akşam Kılıçdaroğlu ve İnce, eşleriyle beraber bir akşam yemeği yediler. Muharrem İnce yemekten sonra yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu’na karşı kurultay için imza toplamayacağını, ancak örgüt kendi yapısı içinde kurultay kararı alırsa aday olabileceğini açıkladı. Ayrıca Kılıçdaroğlu’na onursal başkan olabileceğini söylediğini ekledi.
Kimdir bu adam! Onursal Genel Başkan olacak… İğrenç bir kaset komplosuyla bu partinin başına geçmiş, girdiği tüm seçimlerde CHP’yi rezil etmiş ve hala daha utanmadan, sıkılmadan koltukta oturmak için onursuzca çırpınıyor. Bu tipe bir de paye mi verilecek?Sayın İnce! Bu devleti kurmuş, partinin Onursal Genel Başkanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’tür. Öyle de kalacaktır! Lütfen bu tip söylemlerle halk nezdinde yakaladığınız desteği yıpratmayın…
Buradan Tekirdağ ilinin kurultay delegelerine sesleniyorum. Sorumluluğunuzu idrak edin! CHP’nin bekası söz konusu. Küçük düşünüp, kendi siyasi geleceğiniz için yanlış bir tarafta olmayın! İnanın bana hayatınız boyunca kimseye bunun hesabını veremezsiniz. Kendinize bile… Bu rezalete, utanmazlığa ve onursuzluğa son vermeniz gerekiyor. Tüm Tekirdağ kamuoyu olarak ne yapacağınızı takip ediyoruz!
Bakalım gerçekten CHP’li misiniz? Yoksa sadece koltuk kapma sevdasında mısınız!!!