ONLAR ARTIK ÜŞÜMEYECEK

Devrim Ailesi olarak öncülüğünü yaptığımız sosyal sorumluluk projesi kapsamında daha sağlıklı yarınlar ve gülen yüzlü çocuklar için ‘100 çocuğa 100 mont’ kampanyasında 265 montu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim ettik.
06.11.2018
556 kez okundu

Devrim Ailesi olarak öncülüğünü yaptığımız sosyal sorumluluk projesi ‘100 Çocuğa 100 Mont’ kapsamında 265 montu Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün’e teslim ettik. Gazetemiz Devrim’in Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şerife Yıldız, proje hakkında Üzgün’e bilgiler verdi. Yıldız, “100 Çocuğa 100 Mont sloganıyla başlattığımız kampanya çok büyük bir destek gördü. Kampanyaya öncelikli olarak Devrim Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Özhan Alpaslan ile Gazetemiz Devrim’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan büyük destek verdi. STK’lardan, iş insanlarından ve vatandaşlarımızdan büyük ilgi gördük. 100 mont ile başladık ve bu sayının üstüne çıkarak 265 montu sizlere teslim edeceğiz. Bundan sonra da aynı özveri ile çalışarak buna benzer kampanyalarımızla ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün de kampanyaya destek veren kişi ve kurumlara teşekkür ederek, “Devrim Gazetesi Ailesi ve çalışanlarına, Çorlu’muzun çocuklarını sevindirme adına bu projeyi ortaya koyan kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum. Başlattığınız güzel proje ile beraber 265 çocuğumuzu sevindirmiş olacağız. Buraya geldiğiniz ilk günde ‘Acaba 100 olur mu?’ derken bugün 265 rakamını bulduk. İnşallah 500 çocuğumuza daha ulaşırız. Bu montları en yakın zamanda okul müdürlerimiz ile çocuklarımıza teslim edeceğiz. Projeye katkı yapan herkese teşekkür ediyor ve devamının geleceğine de inanıyorum” şeklinde konuştu.


Tutku AKBAŞ