ÖĞRENCİLER VE VELİLER İFTARDA BULUŞTU

Malkara Mustafa Uysal Orta Okulu Müdürü Özgür Çetin tarafından okul bahçesinde iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğinde öğrenciler ve veliler bir araya geldi.
17 05 2019
375 kez okundu

Öğrencileri ve velileri bir arada görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Mustafa Uysal Müdürü Özgür Çetin, "Bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan çok büyük onur duyuyorum. Ramazan ayında, sofralarımıza ve evlerimize gelen huzurun okullarımıza ve tüm dünyaya yayılmasını, mazlumlara ve açlık çeken insanlara bir şifa kaynağı olmasını diliyorum” dedi.
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
“Türkiye’de 17 milyon öğrencimizle, Tekirdağ’ımızda 185 bin öğrenci ve 11 bin öğretmenimizle birlikte biz büyük bir aileyiz” diyerek sözlerine başlayan Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan; “Tekirdağ ve Malkara’mızda öğretmenlerimizle durmaksızın sizlerin bize en büyük emaneti olan geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin geleceğe en güzel bir şekilde hazırlanması bizim önceliğimizdir. Öğretmen arkadaşlarımızla el ele gönül gönüle ülkemizin yarınları olan öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerine sahip soran ve sorgulayan, düşünen ve üreten bir nesil olarak yetişmesi için çalışıyoruz. 11 Ay’ın sultanı Ramazan ayında da öğretmen arkadaşlarımızla, öğrencilerimizle ve velilerimizle iftar sofrasında bu akşam Malkara’da Mustafa Uysal Orta Okulunda bir araya geldik. Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Gerçekleştirilen iftar yemeğine İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cengiz Uysal, siyasi parti başkanları ve yöneticileri, şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile velileri katılım sağladı.


Erdi KURU

Firma Rehberi
Whatsapp
google_160x600