NKÜ YAZ SPOR KURSLARI 2019' TÖRENLE TAMAMLANDI

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından farklı dallarda açılan ücretsiz yaz spor kurslarını tamamlayan farklı yaş gruplarından minik öğrencilere NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı’nın katılımıyla gerçekleştirilen tören ile katılım belgeleri takdim edildi.
07.08.2019
308 kez okundu

Namık Kemal Üniversitesi Spor Kompleksinde gerçekleştirilen törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mümin Kasap, akademisyenler, kursiyerler ve aileleri ile törende bir araya geldi.
Yaz spor kursları belge takdim töreninde konuşan NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, “Bu kurslar ile çocuklarımızın yaz tatillerini değerlendirip sosyalleşerek yeni şeyler öğrenmelerine vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaz kurslarımızı tamamlayan öğrencilerimizi tebrik eder, emek veren tüm eğitmenlerimize ve personelimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim” sözlerine yer verdi. 
KATILIM BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ
Uzman eğitmenler tarafından 24.6.2019 - 1.8.2019 tarihleri arasında 6 hafta süren kurslara 265 öğrenci kayıt yaptırarak yüzme, tenis, jimnastik ve atletizm branşlarında eğitim aldı. Tören, kursiyerlere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı tarafından katılım belgelerinin takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.


Ahmet Can AYDIN