NİHAYET ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, TREDAŞ ve TESKİ’nin çalışmalarının tamamlamasının ardından asfaltlama çalışmalarına başladı.
14 08 2020
630 kez okundu

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, TREDAŞ ve TESKİ’nin çalışmalarının tamamlaması ile Bahçelievler ve Otogarın arkasında bulunan itfaiye bölgesinde asfaltlama çalışmalarına başladı. Çorlu Belediyesi bu çalışmalar öncesi ise afişle duyurarak Bahçelievler’de TREDAŞ ekiplerinin, Otogar arkasında da TESKİ ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasını beklediklerini belirtmişti.
“RAHAT NEFES ALACAĞIZ”
Çalışmaların tamamlanması ile rahat nefes alacaklarını ifade eden vatandaşlar, “Nihayet çalışmaların tamamlanmasına az bir süre kaldı. Asfaltlama çalışmaları tamamlandıktan sonra artık kapı ve pencerelerimizi gönül rahatlığı ile açabileceğiz.” dedi.

“ARAÇLARIMIZ HASAR GÖRMEYECEK”
Yolu kullanan sürücüler de artık sanayiye gitmekten kurtulduklarını belirterek, “Aylar sonra bitecek olan çalışmalar ile artık yol üzerinde araçlarımızda maddi hasar oluşmayacak. İnşallah uzun yıllar dayanacak bir asfaltlama çalışması olur.” diye konuştu.Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600