Müzikseverlere unutulmaz konser

Trakya Oda Orkestrası, geniş bir repertuvar ile dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Dinleyicilerin tebriklerini kabul eden Şef Alper Çam katılımdan oldukça memnun olduklarını belirtti.

Trakya Oda Orkestrası, Alper Çam şefliğinde Lüleburgaz halkına unutulmaz bir konser daha verdi. Lüleburgaz Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında, Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde Lüleburgaz halkıyla buluşan Trakya Oda Orkestrası, sergilediği performans ile konsere katılanları yine mest etti.
GENİŞ REPERTUVAR
Trakya Oda Orkestrası konseri, klasik eserler ve Türk bestecilerin eserlerinden oluşan geniş bir repertuvar ile dinleyenlerin karşısına çıktı. Konser sonunda dinleyicilerin tebriklerini kabul eden Şef Alper Çam katılımdan oldukça memnun olduklarını belirtti.
DEVRİM

 

Diğer Haberler

Söz meclisten içeri

Söz meclisten içeri

Kırklareli Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında "Söz Meclisten İçeri" tiyatro oyunu sahnelendi. Oyunda, adalet sistemi, üniversiteler ve fikir özgürlüğü konuları işlendi.
Roman Dernekleri bir arada

Roman Dernekleri bir arada

Trakya Roman Dernekleri Platformu’nun Bölge Toplantısına katılan 19 Roman Derneği yöneticilerine Keşan Belediyesi tarafından bir öğle yemeği verildi.
Kent için daha çok çalışacağız

Kent için daha çok çalışacağız

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Halkı tarafından belediye başkanı seçilmesinin ardından bir yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ödüle doymuyor.
Bin günde bin eser projesi

Bin günde bin eser projesi

Kırklareli Belediyesi’nin hazırladığı 'Bin Günde Bin Eser' projesi Tarihi Kentler Birliği tarafından kabul edildi. Başkan Kesimoğlu, proje ile tarihi eserlerin gelecek nesillere aktarılacağını belirtt...
50. Sanat yılı kutlaması

50. Sanat yılı kutlaması

Sinemerkez Akademi Genel Müdürü Ali Murat Güven ve Edirneli sinema sanatçısı Levent Çakır, Vali Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster