MURATLI BELEDİYESPOR’DA KAN DEĞİŞİKLİĞİ

Tekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından Muratlı Belediyespor’da Aykut Öztürk’ün yerine genel kaptanlık görevine Recep Zorlu getirildi.
10.08.2018
450 kez okundu

Geçtiğimiz hafta Muratlı Belediyespor genel kaptanlığı görevinden işlerinin yoğunluğundan ötürü istifa eden Aykut Öztürk’ün yerine kulübün yeni Genel Kaptanı Recep Zorlu oldu. Aykut Öztürk’ün resmi istifa dilekçesinin kabul edildiğini anlatan Muratlı Belediyespor Başkan Vekili İsmail Koç, boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği’ne ise Şener Gülhan’ın getirildiğini açıkladı. Bayramdan sonra denenmek üzere antrenmanlara futbolcu getireceklerini de kaydeden Muratlı Belediyesporlu İsmail Koç, “Yeni sezona Muratlı Belediyespor olarak hazırız. İç transferde 7 futbolcumuzla tekrar anlaştık. Dış transferde ise hocamızın istediği 10 transferi gerçekleştirdik. Alt yapıdan 2 futbolcumuzu A takıma çıkardık. Bayramdan sonra hazırlıklarımız başlayacak. Hazırlık çalışmalarımıza 4 futbolcu kardeşimiz katılacak ve teknik heyet tarafından değerlendirilecek. Takım sezona hazır olarak lige başlayacak. Yönetim olarak geçtiğimiz sezonlarda bizimle birlikte olan ve bu sezon ayrılan kardeşlerimize teşekkür ederiz. Yeni katılan oyuncularımıza da aramıza hoş geldiniz diyoruz. Allah kazasız, belasız bir lig göstersin” diye konuştu.
VAROL İLE PRENSİPTE ANLAŞMAYA VARILDI
Muratlı Belediyespor Başkan Vekili İsmail Koç ve Genel Kaptan Recep Zorlu, 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu Onur Varol ile prensipte anlaştı. Daha önce Saray Belediyespor, Fenerbahçe A.Ş., Vizespor, Dumlupınar Üniversitespor, Aşağısevindiklispor gibi takımlarda top koşturan Vizeli Onur Varol, 2018-2019 futbol sezonunda Muratlı Belediyespor forması giyecek.
Beycan KORKMAZ