MUHTAR ADAYI SÖZÜNÜ TUTTU

Geçtiğimiz günlerde Gazetemiz DEVRİM aracılığı ile Cemaliye Mahalle Muhtar Adayı Aydemir Taşdemir, mahalle sakinlerine verdiği caddenin asfaltlanması sözünü yerine getirdi.
11.01.2019
521 kez okundu

8 Ocak 2019 tarihinde Gazetemiz DEVRİM aracılığı ile Cemaliye Mahallesi Atilla Caddesi üzerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen muhtar adayı Aydemir Taşdemir, mahalle sakinlerine vermiş olduğu sözü yerine getirdi. Çorlu’da yaklaşan yerel seçimler öncesi adaylar ortaya çıkmaya başlarken, Kemalletin Mahallesi’nde 30 yıldır ikamet eden 39 yaşındaki Aydemir Taşdemir Atilla Caddesi üzerinde yaşayan mahalle sakinleri ile bir araya gelerek müjdelerini sıraladı. Taşdemir, “Mahallede bireysel olarak etkin bir çalışma yapıyorum. Mahallem için mücadele ederek Atilla Caddesi’ne asfalt yaptırdım. Yıkılan Çırçır Çeşme’nin tadilatı, bakımı ve onarımı ile ilgilendim. Bu çalışmalarım sırasında mahalle halkımızın takdirini kazandım. Mahalle halkımızın da desteği ile bu yola çıktım ve sözümü yerine getirdim.”dedi.
GAZETEMİZE TEŞEKKÜR
Taşdemir, Gazetemiz DEVRİM Muhabiri Tutku Akbaş’a verdiği röportaj ile belediye yetkililerin daha hızlı bir şekilde harekete geçerek çalışmaları hızlandırdığını dile getirerek, “Yakın zamanda DEVRİM Gazetesi ile yaptığımız röportaj sırasında verdiğim bu sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu çalışmada öncülük eden DEVRİM Gazetesi Ailesine ve çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.


Tutku AKBAŞ