MÜFTÜ HALİLOĞLU’DAN SARIKURT’A ZİYARET

Çorlu Müftüsü Mevlüt Haliloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u makamında ziyaret etti.
04 10 2019
234 kez okundu

Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün her yıl 1-7 Ekim tarihlerinde belirli bir tema çerçevesinde düzenlediği haftanın bu yılki teması, ‘Cami ve Hayat’ olarak belirlendi. Çeşitli etkinliklerle bir hafta boyunca kutlanacak olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Çorlu Müftüsü Mevlüt Haliloğlu ve din görevlileri, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında Müftü Haliloğlu ve ekibi tarafından Başkan Sarıkurt’a kitap ve çiçek hediye edildi.
BU YILIN TEMASI ‘CAMİ VE HAYAT’
İlçe Müftüsü Mevlüt Haliloğlu’na ve din görevlilerine ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Sarıkurt, ziyaretleri dolayısıyla çok mutlu olduğunu dile getirdi. Müftü Haliloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın bu yılki temasının ‘Cami ve Hayat’ olduğunu ifade ederek gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Başkan Sarıkurt’a bilgi verdi. Ziyaret günün anlam ve önemi dolayısıyla çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Ahmet Can AYDIN

Whatsapp
google_160x600