MÜCADELEMİZ SONUNA KADAR SÜRECEK

Ergene İlçesi’nde Kaymakamlık tarafından kurulan Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu araç sürücülerine ve vatandaşlara uyuşturucu ile ilgili olarak bilgilendirici broşür dağıttı.

Ergene ilçesine bağlı Velimeşe Mahallesi Çerkezköy yolu Nuryıldız ışıklı kavşakta jandarma ile birlikte yapılan broşür dağıtımına Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu üyeleri ve öğretmenler katıldı. Komisyonun uyuşturucu ile ilgili olarak yapılan toplantılarla öğrencileri bilgilendirdiklerini belirten Kaymakam Kızıltoprak, “Ergene Uyuşturucu il Mücadele Komisyonu üyelerimizin aralarında öğretmenlerimiz var, aynı zamanda ilçe jandarma ekiplerimiz var. Bu komisyonumuzla okullarımızda  öğrencilerimize ulaştık. Onlara sadece uyuşturucu değil rehber öğretmenler olarak diğer konularda da yardım ettiler. Bugün aynı zamanda uyuşturucuyla ilgili olarak vatandaşlarımıza bilgilendirici broşürler dağıtıyoruz. Biz Ergene Kaymakamlığı olarak uyuşturucuyla mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi. Daha sonra ise durdurulan araçlara komisyon ekiplerince broşürler dağıtıldı.
Müjde İRFAN


Diğer Haberler

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİNE ZİYARET

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİNE ZİYARET

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkan Vekili Cemal Çiçek'i ziyaret etti.
Minik dostlarımız güvende

Minik dostlarımız güvende

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşların takdirini kazanmaya devam ederken yaz sıcaklarında sokaktaki dostlarımızın olumsuzluk yaşamama...
7 büyüklüğünde deprem bekleniyor

7 büyüklüğünde deprem bekleniyor

Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Haluk Eyidoğan, Marmara Bölgesi'nde önümüzdeki 20 yıl içinde 7 büyüklüğünde bir deprem beklediğini belirterek “Marmara Denizi'ndeki depremlerin yaratacağı tsunami kıyılar ...
ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çorlu’nun çeşitli mahallelerinde asfalt serim ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
ALTIN ALIP SATACAKLAR DİKKAT

ALTIN ALIP SATACAKLAR DİKKAT

Çorlu Güleryüz ve Omurtak Kuyumculuk işletmecisi Necmettin Oral, altın alıp satacaklara bilgilendirmede bulundu.
ANKET
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sizce Çorlu nun en büyük sorunu nedir?
Sonuçları Göster