MİNİKLERİ POLİS AMCALARI SEVİNDİRDİ

Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ve Çorlu Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, Necati İvaz Anaokulu’nun öğrencileriyle bir araya gelerek oyuncak hediye ettiler.
16 01 2020
178 kez okundu

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Çorlu Kaymakamlığı ve Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü minik öğrencileri sevindirdi. Kaymakam Sarılı ve Müdür Kurtoğlu, minik öğrencilere hediyeler takdim etti.
MİNİK ÖĞRENCİLER ÇİÇEKLERLE KARŞILADI
Havuzlar Mahallesi`nde eğitim öğretim veren ve 181 öğrencisi bulunan Necati İvaz Anaokulu`nu ziyaret eden Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ve Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, burada minik öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.
PROJE DEVAM EDECEK
Çocuklarla bir süre sohbet eden heyet, daha sonra getirdikleri değişik oyuncakları tek tek çocuklara hediye etti. Yapılan bu programın sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirildiğini ifade eden Kaymakam Sarılı, bundan sonra da buna benzer programların aynı kapsamda devam edeceğini kaydetti.


‘POLİSİ SEVMESİNİ SAĞLIYORUZ’
Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, zaman zaman anaokulu ziyaretleri yaparak minik öğrencilere polisi tanıyıp sevdirmek adına bir araya geldiklerini ve bundan sonra da aynı konu üzerinde duracaklarını belirtti. Sarılı; “İlçemizde polisimizi tanıtmak ve sevdirmek adına ana okulu ve kreşlerimizi ziyaret ediyoruz. Burada polisi minik çocuklarımıza tanıtırken, onların polisten korkmak yerine polisi sevmesini sağlıyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca miniklere değişik hediyeler ve oyuncaklar da takdim ediyoruz” dedi.
Polisin sadece güvenliği sağlayan bir kolluk gücü olmadığını da dile getiren Kaymakam Sarılı, polisin sosyal sorumluluk projeleri içerisinde var olduğunu ve bundan sonra da daha çok bu tür programların içerisinde olacağını söyledi.
Yapılan ziyarette Çorlu Kaymakamı Cafer sarılı, Çorlu Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, toplum destekli polis ekipleri ve okul idarecileri hazır bulundu.


Levent SİLİSTRE

Whatsapp
google_160x600