MİLLETİMİZ CHP ZİHNİYETİNE HİÇBİR ZAMAN O YETKİYİ VERMEDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çorlu’da Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili’nin proje tanıtım ve Meclis Üyesi Aday tanıtım toplantısına katıldı.
11.03.2019
991 kez okundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çorlu 15 Temmuz Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili’nin proje tanıtım ve Meclis Üyesi Aday tanıtım toplantısına katıldı. Düzenlenen programda konuşan Kurum, “Biliyorsunuz biz Cumhur İttifakını kurduk. CHP’de zillet ve illet ittifakını kurdu. Terör örgütünün uzantılarıyla kol kola girdiler. Bir CHP Belediye Başkanının adayı çok büyük bir skandala imza attı. Yaptıkları miting esnasında mikrofonu açık unuttular ve Kürdistan yalanları ortaya çıktı. CHP’li adaylar diyor ki, ‘Bize verecekler’ yani Kürdistan’a gidecek oy onlara gidecek. Sela okuyan hocamızla ilgili de ağza alınmayacak sözler ediyorlar. HDP ile yaptıkları ittifakı hem de inancımıza yaptıkları saygısızlıkları ortaya çıkıyor. Günümüzde CHP’nin zihniyeti budur seçim kazanmak için. Her kirli ittifakı denediler. Şimdi de denemeye devam ediyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar. Milletimiz CHP zihniyetine hiçbir zaman o yetkiyi vermedi. İnşallah 31 Mart’a da vermeyecektir.”dedi.


ERÇİLİ, TEŞEKKÜR ETTİ
Bakan Kurum’un konuşmasının ardından Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili’nin Çorlu için gerçekleştireceği projeler slayt eşliğinde programa katılan partililere ve vatandaşlara gösterildi. Sahneye tek tek çağırılan Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Meclis Üyelerinin tanıtımının ardından konuşan Erçili, Çorlu’ya yakışır hizmetler ve projeler ile güçlü ekip ve kadrosu ile seçimi kazanacaklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Çorlu’yu hediye edeceklerini söyledi. Erçili, ayrıca eşi, kızları, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile Çorlu halkına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.


Tutku AKBAŞ