MAYBİ’DEN MURAT ÖZ ANISINA TURNUVA

Malkara ilçesinin öncü kuruluşlarından Malkara Birlik Süt ve Süt Mamulleri A.Ş (Maybi) tarafından Murat Öz anısına 2. Geleneksel Halı Saha Turnuvası düzenlendi.
02.10.2019
1573 kez okundu

Yaklaşık iki ay önce geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Murat Öz, çalıştığı Maybi firması tarafından unutulmadı. Maybi Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Yazgan, “Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz geleneksel halı saha turnuvamızın bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Amacımız şirket olarak çalışanlarımızla beraber sosyal aktivite ortamında buluşarak, firma içi refah seviyesini, birlik beraberlik ve dayanışma kültürünü artırmak.   
ÖNCELİĞİMİZ ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU 
Biz fabrikayı bütün olarak görüyoruz yani beyaz yaka, mavi yaka ayrımı yapmıyoruz. Bu bakış açısı ile baktığımızda bizim bu tarz etkinlikler yapmamız güzel bir şey. Açıkçası bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi şu: Biz Trakya Bölgesi’nde çalışılması istenen en önde firmalardan biri haline gelmek istiyoruz. Sosyal aktiviteleri ön planda tutmak istiyoruz. Ama bir numaralı önceliğimiz çalışanlarımızın mutluluğu.
MURAT ÖZ’Ü UNUTMAYACAĞIZ
Bu yıl ki turnuvamıza Murat Öz ismini vermemiz daha da anlamlandırdı” diye konuştu. 
Fabrika Müdürü Muhsin Taşkıran da, “Bu turnuvaya ismini verdiğimiz çalışanımız Murat Öz kardeşimizi hatırlamak, onu yad etmek, unutmadığımızı göstermek ve ölümsüzleştirmek istedik. Sosyal etkinliklerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.       
KIRAN KIRANA MÜCADELE
Malkara Belediyesi Halı Saha Tesisleri’nde başlayan Maybi 2. Geleneksel Halı Saha Turnuvası’nda 4 takım yer alıyor. Maçlar heyecanlı ve kıran kırana geçiyor. 


Hüseyin TAYYAR