MASA TENİSİ TAKIMINDAN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Edirne’de yapılan Trakya Şampiyonası’nda başarılı dereceler elde eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcuları Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.
10.06.2019
226 kez okundu

Trakya Masa Tenisi Şampiyonası’nda Küçükler, Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde madalya ve kupalara ambargo koyan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Takımı Antrenörleri İbrahim Sevinç ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ettiler.
TEŞEKKÜR ETTİ
Edirne’deki şampiyonada ferdi bütün kategorilerde Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcularının madalya ve kupa kazandığını belirten Masa Tenisi Antrenörü İbrahim Sevinç, takıma katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti.
DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMANIZI DİLİYORUM
Masa Tenisi Takımı’nın başarılarından dolayı çok mutlu olduğunu ve elde edilen derece ve kupaların memnuniyet verici olduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Başarılarınız bizleri ziyadesi ile mutlu etti ve göğsümüzü kabarttı. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük başarılara imza atarsınız. Sizleri ve Antrenörünüz İbrahim Sevinç hocamızı tebrik ediyorum” dedi.
Onur ŞEKER