MARMARA EREĞLİSİ SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Tekirdağ süper amatör liginde geçtiğimiz hafta Tekirdağ'a konuk olan Marmara Ereğlisi Belediyespor 1461 Karadenizspor karşısında güzel futbolu ile 1-0 galip gelmişti.
12.10.2018
266 kez okundu

İlk devre birçok pozisyona giren M.Ereğlisi Belediyespor bu pozisyonları gole çeviremedi ve karşılaşmanın ilk devresi 0-0 bitti. İkinci devreye de hızlı başlayan M.Ereğlisi Belediyespor sağdan soldan yaptığı ortalardan faydalanamadı. 72. dakikada sol kanattan kazanmış olduğu frikikte Fatih Yorulmaz'ın güzel ortasında topa dokunan Batuhan Yeniada durumu 1-0'a getirdi. Bu golden sonra da birçok pozisyonu gole çeviremeyen M.Ereğlisi Belediyespor maçtan 1-0 ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı ve ikinci haftada da kaybetmeyerek puanını 6'ya yükseltti.
3. HAFTA RAKİBİ MALKARA 14 KASIMSPOR
Pazar günü saat 14.00'te kendi sahasında Malkara 14 Kasım Spor'u ağırlayacak olan M.Ereğlisi Belediyespor seriyi sürdürmek istiyor. Ligin güçlü ekiplerinden Malkara 14 Kasımspor ilk hafta lige katılmayan Çerkezköy Doğanspor'dan 3 puan almıştı. İkinci hafta da Tekirdağ 100. Yılspor'a 2-1 mağlup oldu.
Müjde İRFAN