Malkara’lı yazar Denizli’ye gidiyor

Malkara’lı Yazar Ufuk Selen, 2015 yılı imza günü ve söyleşi etkinlikleri kapsamında 22-23 Ağustos 2015 tarihlerinde Denizli’ye gidiyor.
21 08 2015
892 kez okundu

‘’Diksiyon ve İletişim’’ adlı son kitabıyla Denizli’deki okurlarıyla bir araya gelecek olan yazar Ufuk Selen, Devrim’e yaptığı açıklamada; “Program gereğince Ağustos ve Eylül aylarında sırasıyla Yurtiçi Denizli, Antalya, Bodrum, Kuşadası, İstanbul ve Sakarya’da saygıdeğer okuyucularımla buluştuktan sonra Ekim-Kasım 2015 ve Ocak 2016 tarihlerinde Yunanistan, Bulgaristan, Dubai ve Fransa/Paris’te gerçekleştirilecek imza günü, söyleşi ve seminer etkinliklerine katılarak okuyucularımla bir araya geleceğim” dedi. Kitapseverlerle buluşmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.
YAZAR UFUK SELEN KİMDİR?
2004 yılında ‘’Umudun Gölgesi Siyah Olmasın’’ adlı kitabını çıkaran Malkara Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Yazar Ufuk Selen, 2008 yılında ikinci kitabı olan ‘’Hayat Akıyor Sen Duruyorsun’’ adlı kitabıyla Trakya’nın iyi yazar ödülüne layık görüldü. Yazar Selen, 2012 yılındaki üçüncü kitabi ‘’İşletmelerde Önce İnsan’’ adlı eseriyle İtalya ve Yunanistan’da düzenlenen seminer, kongre ve imza günü etkinlikleriyle yurt dışında ve Türkiye’de önemli projelere imza attı. Dördüncüsü olan yeni kitabı ‘’Diksiyon ve İletişim’’ için ise herkes için gerekli olan bir başucu kitabı yayınlandı. Yazar Ufuk Selen kendisini kutlama ziyaretine gelen Malkara Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Çiler Şenel Bilsel ile diğer belediye çalışanlarına teşekkür etti.
VALİ DOĞAN’DAN TEBRİK BELGESİ
Trakyabook tarafından 2008 yılı Trakya en iyi yazar ödülünü alan Ufuk Selen, Devrim Gazetesi’ndeki yayınlanan haberinden sonra kendisine ulaşan dönemin Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, başarılarından dolayı ödüllü Yazar Ufuk Selen’i önce bizzat telefonla  daha sonra da yollamış olduğu tebrik belgesiyle ödüllendirmişti.
Önder TABAK

 

 

Etiketler:
Ufuk Selen
Whatsapp
google_160x600