MALKARA OSB’DE YENİ FABRİKA FAALİYETE GEÇTİ

Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yatırım hareketliliği devam ediyor.
31.07.2019
347 kez okundu

Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri ile işverenleri Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti. Ziyarette, Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Maymen, Elmateks Branda firma sahibi Osman Elmalı, OSB Müdürü Önder Uslu ile OSB işverenleri katıldı. Elmateks Branda üretim fabrikası sahibi Osman Elmalı fabrikanın tapusunu Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un elinden aldı.
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmada; “Kentlerin ekonomik güçlerinin en önemli ayağını oluşturan Organize Sanayi Bölgeleri her geçen gün önem kazanmaya devam ediyor. Organize Sanayi Bölgemizde bir firmamız daha tapusunu alıp üretime başladı. İlçemize daha çok firma kazandırarak istihdamı artırmamız için birçok firma yetkilisi ile irtibat halindeyiz. Hemşerilerimizin iş bulabilme imkanlarını artırmak için de OSB Yönetim Kurulu ve müteşebbis Heyeti olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Organize Sanayi Bölgemizde faaliyete geçen Elmateks Branda üretim Firmamıza ve ilçemize hayırlı olsun.
HER ŞEY MALKARA İÇİN
Her şey Malkara için diyerek çıktığımız bu yolda, hemşerilerimizin istekleri doğrultusunda tüm çalışmalarımızı programlarımız çerçevesinde gerçekleştirerek Malkara’mız olmaya devam edeceğiz” dedi.
BAŞKAN YURDAKUL’A TEŞEKKÜR ETTİLER
Malkara OSB Yönetim Kurulu üyesi Nejat Maymen ve Elmateks Branda firma yetkilisi Osman Elmalı, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Önder TABAK