MALKARA ESNAF ODASI İLK TOPLANTISINI YAPTI

4 Mart Pazar Günü yapılan Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurulunda güven tazeleyen Erhan Bingül, mazbatasını alarak yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.
13.03.2018
301 kez okundu

Oda Başkanı Erhan Bingül başkanlığındaki toplantıda görev dağılımı yapıldı.Başkan Bingül, seçimi geride bıraktıklarını belirterek, “Esnaf Odalarının kongreleri bir mücadele yeri değil, aksine bir araya gelme ve mesleki sorunların çözüm yollarının konuşulduğu zeminlerdir.Genel Kurulumuz da gayet nezih bir ortamda ve samimi bir havada geçti. Önceki dönemlerde olduğu gibi, bundan sonra da esnafımızla olan diyaloglarımızı koparmadan sürdürecek ve iç içe olmaya devam edeceğiz.Aramızdaki görev dağılımı çerçevesinde her birimiz üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle çalışarak üyelerimizin hizmetinde olacağız”dedi.
Erhan Bingül Başkanlığındaki Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Hüseyin Kale, Necdet Pekgöz, Ali Ok, Yavuz Çalış, Hüseyin Topal, Olcay Düngel.
Önder TABAK