MALKARA BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİSİ TOPLANDI

Malkara Belediye Meclisi, Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlerle Malkara Belediye Meclis Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında Belediye Düğün Salonunda toplandı.
02 07 2020
468 kez okundu

Temmuz Ayı Meclis Toplantısına maske ile gelen meclis üyelerinin ateş dereceleri ölçülerek kontrol edilip, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi. Temmuz Ayı Meclis Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.
Gündemin 1. maddesinde yer alan Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün Yönetmelik Taslağı ve Onayı hakkındaki yazısı görüşülerek İç İşleri Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Gündemin 2. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Balabancık Mahallesi 5 Yıllık İmar Programı hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Gündemin 3. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kentsel Donatı Elemanları Plan Notu hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Yapılan ara komisyonun ardından İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
GÜNDEM DIŞI MADDELER DE GÖRÜŞÜLDÜ
Gündem Dışı 1. maddesinde yer alan Yüksekliği serbest olan adalarda yükseklik düzenlenmesi hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündem Dışı 2. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kat Sayısı Belirlenmesi hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Yapılan ara komisyonun ardından İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.Hüseyin TAYYAR

Whatsapp
google_160x600