MAHALLE HALKI PARK İSTİYOR

Çorlu’da vatandaşlar mahallelerinde park yapılması için daha önce topladıkları imzaları Çorlu Belediyesi’ne vermelerine rağmen bir adım atılmamasından şikayetçi.
17.07.2019
553 kez okundu

Havuzlar Mahallesi Yıldız Sokak üzerinde yaşayan vatandaşlar, mahallelerinde park yapılması için daha önce topladıkları imzaları Çorlu Belediyesi’ne vermelerine rağmen bir adım atılmamasından şikayetçi. Gazetemiz DEVRİM’e mahalle sakinleri adına açıklamada bulunan Neşe Şenses, 40 yıldır aynı mahallede yaşadığını ve herhangi bir hizmet görmediğini belirtti. Şenses, “40 yıldır bu mahallede yaşıyorum. Mahallemizde bir park istedik ama maalesef hiçbir gelişme olmadı. Geldiler temizlediler fakat henüz bir adım atmadılar. Mahalle sakinlerinden imza topladık. Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Park Bahçeler Müdürlüğüne ilettik. Her vatandaş gibi huzurlu, mutlu yaşamak istiyorum” dedi.

40 YILDIR HİZMET GÖRMEDİM

Şenses, “40 yıldır bir hizmet görmedim. Bir çocuk büyüttüm, ne park gördü ne bahçe. Mahallede yaşayan tüm vatandaşlar burada çocuk parkı istiyor. Onlar gelip kendileri burasının park olmasını belirledi ama hiçbir icraat yok. Emlak Konutları, Belediye Konutları bizim mahalleden sonra oldu. Bize yok çünkü biz mahrumiyet bölgesinde oturuyoruz. Buraya her akşam alkol ve madde bağımlıları geliyor. Akşam olduğunda evlerimizden dışarı çıkamıyoruz. İnşallah en kısa sürede bir çeki düzen verilir” şeklinde konuştu

Tutku AKBAŞ