MAAŞLARIMIZ VE PRİMLERİMİZ EKSİKSİZ YATIRILDI

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Çerkezköy 1911 Doğanspor takım oyuncuları tarafından geçtiğimiz hafta içinde yapılan ‘Paramızı alamıyoruz’ açıklamasının ardından yine takım oyuncularından Hilmican Taşdemir ve Mesut Salmaz da bir açıklama yaparak, ücretlerin eksiksiz yatırıldığını ve herhangi bir olumsuzluk olmadığını ifade ettiler.
11.06.2019
334 kez okundu

Çerkezköy 1911 Doğanspor kulüp oyuncularından Hilmican Taşdemir ve Mesut Salmaz tarafından yapılan açıklamada; “Maaşlarımız ve primlerimiz eksiksiz yatırılmıştır” denildi.
HİÇBİR ŞEKİLDE PRİM AÇIKLANMADI
Yapılan yazılı açıklamada; “Son zamanlarda çıkan parasal konular ile ilgili biz Çerkezköy’ün çocukları olarak bir açıklama yapmak istedik. Başkanımız Kazım Asbaş bize hiçbir şekilde prim açıklamamıştır. Dışarıdan insanların açıkladığı primler kulübümüze zarar vermiş ve bu konu kulüp başkanımız Kazım Asbaş’ı zor durumda bırakmıştır. Kazım başkan bugüne kadar gerek maç başları olsun, gerekse primleri, ne dediyse eksiksiz yapmıştır. Hatta çoğu maç başı ücretlerimizi, maça çıkmadan bir gün önce hesaplarımıza yatırmıştır. Kulübümüz Çerkezköy 1911 Doğanspor’un böyle konular ile zarar görmesi bizi çok üzdü ve açıklama yapmak istedik” denildi.
Onur ŞEKER