KÖPRÜ YIKIMINA BAŞLANDI

Çorlu Emlak Konutları bölgesinde devam eden köprü çalışmaları nedeni ile mevcut olan köprünün yıkım çalışmalarına başlandı.
01 07 2020
253 kez okundu

Karayolları ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ortak çalışma ile Çevre Yolu üzerinde devam eden köprü çalışması sebebi ile mevcut olan Emlak Konutları Köprüsü için yıkım çalışmalarına başlandı. Bölgede trafik ekipleri de hazır bulunarak sürücülerin geçiş güzergahını kapatıp alternatif güzergahlara yönlendirdi.UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU
Yıkım çalışmaları kapsamında vatandaşların alternatif güzergahları kullanmaları için İstanbul istikametinden gelen vatandaşlar Önerler ile Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi mevkiinden, şehir merkezinden gelen vatandaşlar, Emlak Konut Köprüsü üzerinden, Velimeşe istikametinden gelen vatandaşların yine Önerler mevkii ve Edirne istikametinden gelen vatandaşların da şehir merkezine dönüş yaparak Emlak Konut Köprüsü üzerinden ve Ağır Bakım Kavşağını kullanarak Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi mevkiinden Emlak Konut bölgesine giriş yapabilecek. Aynı güzergahları kullanan vatandaşlar ise Çorlu Vergi Dairesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Zaman zaman durma noktasına gelen trafikte araç sürücüleri usun bir süre gidecekleri güzergaha dönüş yapabilmek için beklemek zorunda kaldı.
Tutku AKBAŞ

Whatsapp
google_160x600