KIRKLARELİSPOR BAŞKANI VOLKAN CAN’DAN ÇAĞRI

Türkiye İkinci Ligi’nde mücadele veren Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, kulübün maddi koşullarının iyi olmamasına değinerek, destek beklediğini açıkladı.
10 08 2019
551 kez okundu

Başkan Volkan Can yaptığı açıklamada “10 yıldır Kırklarelispor olarak profesyonel liglerde tüm imkansızlıklara rağmen mücadelemizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar sadece taraftarımıza güvenerek ve inanarak birçok zorluğun üstesinden gelmeyi başardık. Maddi koşullarımızın çok iyi olmadığını herkes fazlasıyla biliyor. Çünkü bizler bugüne kadar hiçbir sorunumuzu gizlemedik, saklamadık ve açık yüreklilikle davrandık. Yalan söylemedik, her zaman doğrudan yana yeşil beyazlı aşkımız için savaş verdik. Bunları başarmak çok kolay olmuyor elbet. Ancak Kırklarelispor Kulübü 50 yıllık bir geçmişe sahip ve bugünlere kadar bizlerle gelmedi, her zaman halkın takımı oldu. Ancak hiçbir zaman bu kadar yalnız bırakılmamıştık. 
SUÇUMUZ SİYASETİN İÇİNDE YER ALMAMAK MI?
Bizler sadece bu şehrin değil yıllarca Trakya bölgesinin markası olan bir takımız. Yalnız bırakılmamızın sebebi siyaseten mi yoksa usulden midir? Bugüne kadar hiçbir şekilde siyasetin içerisinde yer almadık ve almaya da niyetimiz yok. Suçumuz bu mudur? Şayet suçumuz bu ise biz suçlu olmaya devam edeceğiz. 31 Mart’a kadar siyasilerin verdiği vaatleri herkes çok iyi biliyor. O güne kadar oynadığımız tüm maçlarda da protokol tribünde yer alarak yanımızda olmuşlardı. Ancak seçim bitti ne gelen var ne arayan ne de soran. Kırklarelispor Kulübü hangi şehrin takımı? Merak ediyorum. 
TEK GÜVENCEMİZ TARAFTARIMIZ
Tüm zorluklara rağmen bu sezonda yolumuza kaldığımız yerden devam ediyor olacağız. Yarından itibaren de sezonluk kombine kart satışlarımıza da başlayacağız.
Bu konuda tek güvencemiz her zaman olduğu gibi yeşil beyazlı renklere sevdalı olan taraftarımız olacak. Gücümüzü her zaman için tribünde cefarkaca yer alan taraftarımızdan aldığımızı belirtmek istiyorum. Sen yoksan bir kişi eksiğiz” ifadelerine yer verdi.
Onur ŞEKER

Whatsapp
google_160x600