KERİM ATALAY’DAN TEKİRDAĞ İLÇE BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

8 Mart 2016 tarihinde AK Parti Çorlu İlçe Başkanlığı görevine gelen 2 yılı aşkın süredir de görevini sürdüren Av. Kerim Atalay, 26 Nisan 2018’de AK Parti Çorlu İlçe Başkanlığı görevinden 27.Dönem Tekirdağ Milletvekili Aday Adaylığını açıklayarak istifa etti.
02.05.2018
826 kez okundu

Aday adaylığı açıklamasından hemen sonra, birlikte görev yaptığı Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Ergene İlçe Başkanı Hamdi Sarıer, Çerkezköy İlçe Başkan Vekili Ercan Tanışık, Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, Saray İlçe Başkanı Hakan Özgül, Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Şarköy İlçe Başkanı Engin Sadunoğlu, Hayrabolu İlçe Başkanı Egemen Türkay Güven, Marmara Ereğlisi İlçe Başkanı Mithat Soylu ve son olarak Muratlı İlçe Başkanı Emrah Tunca ve ziyaret ettiği ilçelerin gençlik ve kadın kolları ile 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri hakkında istişare ve değerlendirmeler de bulundu.
İlçe ziyaretleri esnasında Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Av. Kerim Atalay “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Türkiye için dönüm noktası olan ve gönül coğrafyamızın dikkatle takip ettiği bu seçimlerde, ülkemizin istikrarının devamı, büyük ve güçlü Türkiye’nin imarı için, canla başla çalışacağız. Bu öneme binaen biz de aday adaylığımızı açıklayarak elimizden gelen katkıyı sunmak için yola çıktık.  24 Haziran seçimleri ülkemizin önünü açacağına inandığımız 2023 hedeflerinin kapılarının aralanacağı 2053, 2071 hedeflerine sağlam adımlar ile yürüyeceğimiz bir süreç olacaktır. Artık Bölgesel güç olarak kabul edilen küresel aktör olma yönünde sağlam irade sergileyen Türkiye Cumhuriyetinin yeniden yükseliş ve yeniden diriliş muştusu (habercisi) olacaktır. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin fili olarak hayata geçeceği ve aydınlık geleceğimize ışık tutacağı bir dönem olacaktır. Bu sebeple gece gündüz demeden 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarımıza her zamanki gibi devam edeceğiz. AK Parti olarak biz seçimlere hazırız” dedi.
Tutku AKBAŞ